Flexibilné brúsne prostriedky

Brúsne podušky ABRA PAD

Rozmer 123 x 100 x 12 mm

Zrnitosti: P60, P80, P100, P220

ABRA PAD sú vysoko flexibilné brúsne podušky
hrúbky 12 mm s molitanovou medzivrstvou nanesenou z oboch strán tenkým brúsnym plátnom s vysokou odolnosťou proti opotrebeniu. Sú určené pre úpravu rovinných i tvarových plôch dreva, kovov, plastov ai. s úspechom sú využívaneé pri úpravách povrchov lakováním.
Hlavné uplatnenie nachádzajú v drevárskom a nábytkárskom priemysle, opravách autolakov a všade tam, kde je kladený dôraz na vysokú poddajnosť brúsiaceho prostriedku.
Vyznačujú sa vysokou brúsnou schopnosťou, používajú sa za sucha i s použitím kvapaliny (vody) , keď molitanová mezivrstva umožní vysokú nasákavosť.
Brúsiace podušky ABRA PAD

Pri odbere celého balenia (250ks) zľava 5%

Brúsne kocky BAS

Rozmer 100 x 68 x 26 mm

Zrnitosti: P36, P60, P100, P150, P220, P60/36

Brúsne kocky sú nanesené brúsnym zrnom na rozdiel od ostatných podušiek zo štyroch strán.
Sú určené pre široké použitie pri ručnom brúsení dreva, kovov plastov, lakov a tmelov. Vzhľadom k tvaru, konštrukci a kontrolovanej flexibilite sú zvlášť vhodné pre opracovanieb rovinných i tvarových plôch hlavne s pravouhlým profilom.
Brúsiace kocky BAS

Brúsne podušky FLEX PADS

Rozmer 140 x 115 x 6 mm

Zrnitosti: P60, P100, P180, P280

Vysoko flexibilné brúsine podušky hrúbky 6 mm na ktorých je zrno nanesené na jednej strane. Sú určené pre rozsiahle použitie pri opracovaní dreva, pri úpravách lakov a tmelov automobilov, v nábytkárskom priemysle apod. Majú vysokú životnosť, sú vymyvatelné a sú určené pre použiie za sucha i za mokra. Brúsiace podušky FLEX PADS

Súbory na stiahnutie

Potrebujete získať viac informácíí? Napište nám.

Potrebujete získať viac informácíí? Napište nám.

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Po kliknutí na "Odoslať", bude správa zaslaná na náš e-mail. Odpoveď môžete očakávať do 2 pracovných dní. Väčšinou to však býva do pár hodin.

TlačiťTvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS